Які завдання вирішуємо

Рано чи пізно «термін життя» теплоносія закінчується — його параметри стають неприпустимими для подальшої експлуатації, а можливості відкоригувати склад теплоносія (відновити його властивості) відсутні. Отже, постає завдання замінити старий непридатний теплоносій на новий та якісний.

Наша компанія «СТРОН» вирішує наступні завдання:

Порядок вирішення завдань

1

Узгодження схеми робіт, підбір та виготовлення нового теплоносія

Замовник на запит виконавця надає інформацію, необхідну для складання схеми виконання робіт (доступ на об’єкт, конструкція контуру, точки підключення, електрика, тощо). Замовник обирає марку нового теплоносія. Виконавець заздалегідь виготовляє необхідний об’єм нового теплоносія. Виконавець також здійснює підготовку всіх засобів, необхідних для виконання робіт (обладнання, трубопроводи, реагенти, прилади контролю, тощо).

 

 

Злив старого теплоносія з контуру

В узгоджений час виконавець прибуває на об’єкт з обладнанням і персоналом для проведення робіт. Туди ж доставляється новий теплоносій, призначений для заміни старого.

2
 

 
3

Промивка/Хімпромивка контуру

В разі необхідності виконавець здійснює промивку/хімічну промивку контуру, якщо це було попередньо узгоджено сторонами.

 

 

Закачка теплоносія в систему

Виконавець здійснює закачку нового теплоносія в контур замовника. Маємо практичний досвід по роботі з системами різних конструктивів, в тому числі з важкодоступними точками підключення (утруднений під’їзд/підхід, дах, підвал, відкрита площадка, інше).

4

Як замовити

Купити теплоносій Ви зможете, звернувшись до нас будь-яким зручним для Вас способом:

За телефонами:
  • (050) 410-75-50
  • (067) 105-79-75
  • (044) 492-03-42 / 43

по електронній пошті:
sales@stron.com.ua, stronltd@gmail.com