Гліцерин - речовина, добре відома споживачеві за багатьма застосуванням: косметологія, медицина, харчова промисловість, тютюнове виробництво і просто в побуті.

Так само, як і пропіленгліколь, при змішуванні з водою гліцерин утворює розчини, що не замерзають при мінусових температурах.

З огляду на вищесказане, поряд з сімейством теплоносіїв на основі пропіленгліколю існує сімейство теплоносіїв на основі гліцерину - рідин з температурою кристалізації нижче 0°С, основним компонентом яких є гліцерин.

Так само, як і пропіленгліколь, гліцерин є харчовою добавкою, тому теплоносії на основі гліцерину не токсичні і можуть використовуватися без екологічних обмежень.

Переваги та недоліки теплоносіїв на основі гліцерину

Основний недолік гліцеринових теплоносіїв - велика в'язкість внаслідок високої в'язкості самого гліцерину. Через це властивості такі теплоносії взагалі неможливо використовувати в контурах з природною циркуляцією. У системах ж з примусовою циркуляцією буде необхідний потужний насос, здатний прокачати гліцериновий теплоносій при низьких температурах, коли його в'язкість буде максимальною.

Однак у теплоносіїв на основі гліцерину є і переваги. Ціна гліцеринового теплоносія в порівнянні з ціною теплоносія на основі пропіленгліколю значно менша.

Таким чином, теплоносій на основі гліцерину - це компроміс між характеристиками теплоносія і його відносно дешевою ціною.

Лінійка теплоносіїв на основі гліцерину, а також суміші гліцерину та пропіленгліколю випускається ТОВ «Строн» з дотриманням всіх нормативів технічної документації. Якість теплоносіїв на основі гліцерину знаходиться під постійним лабораторним контролем.

Як замовити

Купити теплоносій Ви зможете, звернувшись до нас будь-яким зручним для Вас способом:

За телефонами:
  • (050) 410-75-50
  • (067) 105-79-75
  • (044) 492-03-42 / 43

по електронній пошті:
sales@stron.com.ua, stronltd@gmail.com