Продукти

Гліцерин - речовина, добре відома споживачеві за багатьма застосуванням: косметологія, медицина, харчова промисловість, тютюнове виробництво і просто в побуті.

Так само, як і пропіленгліколь, при змішуванні з водою гліцерин утворює розчини, що не замерзають при мінусових температурах.

З огляду на вищесказане, поряд з сімейством теплоносіїв на основі пропіленгліколю існує сімейство теплоносіїв на основі гліцерину - рідин з температурою кристалізації нижче 0°С, основним компонентом яких є гліцерин.

Так само, як і пропіленгліколь, гліцерин є харчовою добавкою, тому теплоносії на основі гліцерину не токсичні і можуть використовуватися без екологічних обмежень.

Переваги та недоліки теплоносіїв на основі гліцерину

Основний недолік гліцеринових теплоносіїв - велика в'язкість внаслідок високої в'язкості самого гліцерину. Через це властивості такі теплоносії взагалі неможливо використовувати в контурах з природною циркуляцією. У системах ж з примусовою циркуляцією буде необхідний потужний насос, здатний прокачати гліцериновий теплоносій при низьких температурах, коли його в'язкість буде максимальною.

Однак у теплоносіїв на основі гліцерину є і переваги. Ціна гліцеринового теплоносія в порівнянні з ціною теплоносія на основі пропіленгліколю значно менша.

Таким чином, теплоносій на основі гліцерину - це компроміс між характеристиками теплоносія і його відносно дешевою ціною.

Лінійка теплоносіїв на основі гліцерину, а також суміші гліцерину та пропіленгліколю випускається ТОВ «Строн» з дотриманням всіх нормативів технічної документації. Якість теплоносіїв на основі гліцерину знаходиться під постійним лабораторним контролем.

Ціна теплоносія

Отримайте індивідуальну консультацію щодо ціни, зателефонувавши нам прямо зараз. Ми готові надати оптимальні вартісні умови для вашого проекту.

Як формується ціна

Ціна теплоносія враховує високу якість продуктів, залишаючись оптимальною та доступною для наших покупців.

Ціна теплоносіїв Тепро-Мікс з додаванням пропіленгліколю дещо вища за ціну теплоносіїв Тепро-Г на основі самого гліцерину.

Ціна також залежить від кількості, яку Ви купуєте: чим більше об’єм, тим більше знижка.

Звертайтеся за номером телефону, щоб дізнатися про доступні пропозиції та вигідні умови придбання наших теплоносіїв.
Наші експерти готові вам допомогти!

Доставка теплоносія

Існує певна специфіка транспортування і зберігання рідин. Маємо великий досвід та напрацьовані методики вирішення таких завдань.

Доступні такі способи отримати нашу продукцію:

Як замовити

Купити теплоносій Ви зможете, звернувшись до нас будь-яким зручним для Вас способом:

За телефонами:
  • (050) 410-75-50
  • (067) 105-79-75
  • (044) 492-03-42 / 43

по електронній пошті:
sales@stron.com.ua, stronltd@gmail.com