Холодоносії на основі органічних солей — порівняно новий клас промислових антифризів.
Найперспективніший представник таких органічних солей — форміату калію.

Водні розчини форміату калію мають велику кількість переваг:

  • низька в’язкість;
  • висока теплопровідність;
  • не токсичні;
  • біологічно розкладаються.

В результаті такого набору характеристик холодоносії на основі форміату калію стали відмінним рішенням для систем з робочими температурами нижче -30°С, де теплоносії на основі гліколів вже не можуть циркулювати або ще можна прокачати, але з великими труднощами.

Властивості і застосування форміату калію

Freezium — це охолоджуюча рідина для вторинного контуру, розроблена однією з провідних хімічних компаній Європи спеціально для використання в сучасних системах непрямого охолодження.

Freezium на основі розчину форміату калію має всі властивості ідеального вторинного холодагента: низьку в’язкість, гарну теплопровідність і високу питому теплоємність.

При роботі з рідиною Freezium (Фрізіум) необхідно дотримати деякі обмеження, що стосуються температурних режимів і використовуваних матеріалів. Більш докладний опис Ви знайдете на сторінці Freezium.

Ціна Freezium відповідає його високим теплофізичним властивостям. Однак це сповна окупається зниженням енерговитрат підприємства внаслідок ефективності роботи рідини Freezium в контурі.

Нетоксичний, негорючий, і з біодеструкцією приблизно в 10 разів більше, ніж у гліколей, Freezium не вимагає ніяких особливих екологічних заходів обережності.

Freezium і розчини форміату калію класифікуються як безпечний вантаж для транспорту.

Як замовити

Купити теплоносій Ви зможете, звернувшись до нас будь-яким зручним для Вас способом:

За телефонами:
  • (050) 410-75-50
  • (067) 105-79-75
  • (044) 492-03-42 / 43

по електронній пошті:
sales@stron.com.ua, stronltd@gmail.com