Які завдання вирішуємо

Під час експлуатації теплоносія його початковий склад зазнає певних змін. Ці зміни спочатку відбуваються в допустимих межах та до певного часу не шкодять роботі контуру. Згодом або одразу (при наявності екстреної ситуації) параметри теплоносія виходять за допустимі рамки, що вже погано відбивається на подальшій роботі.

Існує два підходи:

  • періодичне сервісне обслуговування;
  • вирішення термінових проблемних ситуацій.

Формально в цьому випадку теплоносій мали б визнати непридатним для подальшої експлуатації. Але в багатьох випадках ми можемо відкоригувати склад продукту, поновити його властивості, продовжити час життя як самому теплоносію, так і контуру в цілому.

Наша компанія «СТРОН» вирішує наступні завдання:

Порядок вирішення завдань

1

Отримання зразка від замовника

Для оцінки стану теплоносія і можливості його коригування замовник надсилає виконавцю зразок, який має коректно відображати стан теплоносія. Правила відбирання та передачі зразків.

 

 

Проведення лабораторних випробувань

Виконавець оцінює стан теплоносія та ефективність його подальшого коригування на основі результатів лабораторного аналізу, програма якого визначається виконавцем в залежності від технічного завдання.

2
 

 
3

Розрахунок схеми коригування, підбір та виготовлення коригуючих продуктів

Виконавець пропонує замовнику один або кілька варіантів можливого коригування теплоносія. Після затвердження замовником схеми коригування виконавець виготовляє коригуючі продукти та тестує розраховану схему в умовах лабораторії.

 

 

Проведення коригування теплоносія

Коригування теплоносія проводиться найбільш зручним та прийнятним для замовника способом: персоналом виконавця на території виконавця; персоналом виконавця на території замовника; персоналом замовника на території замовника за схемою, складеною виконавцем.

4

Замовити послугу

Замовити послугу Ви можете звернувшись до нас будь-яким зручним для Вас способом:

За телефонами:
  • (050) 410-75-50
  • (067) 105-79-75
  • (044) 492-03-42 / 43

по електронній пошті:
sales@stron.com.ua, stronltd@gmail.com