Які завдання вирішуємо

Під час експлуатації в будь-якому теплообмінному контурі накопичуються «продукти життєдіяльності» у вигляді відкладень на внутрішніх поверхнях та речовин, що забруднюють теплоносій. Причини цього процесу та характер відкладень можуть в різних випадках сильно відрізнятись одне від одного.

Отже, і діяти для усунення забруднень потрібно по-різному. Для того, щоб не підходити до задачі «з закритими очима» та діяти максимально ефективно, ми попередньо всебічно аналізуємо ситуацію. Усунення забруднень з контуру здійснюється методом його промивання за допомогою відповідних хімічних реагентів.

Компанія «СТРОН» вирішує наступні завдання:

Порядок вирішення завдань

1

Отримання від замовника зразків відкладень та технічних подробиць

Замовник надає зразки відкладень з контуру. Ми аналізуємо їх хімічний склад та підбираємо максимально ефективні хімічні реагенти для промивання контуру.

 

 

Узгодження схеми виконання робіт

Замовник на запит виконавця надає інформацію, необхідну для складання схеми виконання робіт (доступ на об’єкт, конструкція контуру, точки підключення, електрика, тощо). В деяких випадках необхідний попередній візит на об’єкт для з’ясування всіх необхідних факторів.

2
 

 
3

Підготовка та проведення робіт по хімічному промиванню контура

Виконавець здійснює підготовку всіх засобів, необхідних для виконання робіт (обладнання, трубопроводи, реагенти, прилади контролю, тощо). В узгоджений час виконавець прибуває на об’єкт з обладнанням і персоналом для проведення робіт.

Як замовити

Купити теплоносій Ви зможете, звернувшись до нас будь-яким зручним для Вас способом:

За телефонами:
  • (050) 410-75-50
  • (067) 105-79-75
  • (044) 492-03-42 / 43

по електронній пошті:
sales@stron.com.ua, stronltd@gmail.com