Теплоносії на основі етиленгліколю — група рідин з температурою замерзання нижче 0°С. Цю властивість забезпечує етиленгліколь, що входить до складу таких продуктів.
Етіленгліколеві теплоносії мають гарні теплофізичні характеристики: помірну в’язкість, прийнятні теплоємність і теплопровідність.

Компанія «СТРОН» виробляє теплоносії ТЕПРО-Е та розчини на основі етиленгліколю. Ви можете купити теплоносій виробництва ТОВ «Строн», вибравши будь-яку відповідну марку з асортименту незамерзаючих рідин на базі етиленгліколю.

Застосування теплоносія на основі етиленгліколю

Теплоносії ТЕПРО-Е та розчини етиленгліколю застосовуються в таких сферах:

  1. Системи вентиляції, кондиціонування.
  2. Опалювальні системи.
  3. Промислове охолодження виробничих процесів.
  4. Льодові арени і катки.
  5. Автомобільний транспорт.

Переваги і ціни етіленгліколевих теплоносіїв

До переваг теплоносіїв на основі етиленгліколю можна віднести їх ефективність при експлуатації за рахунок гарних теплофізичних параметрів.

ТОВ «Строн» виробляє теплоносії (холодоносії) відповідно до власних технічних умов. Задані нормативи забезпечують високу якість нашої продукції, яка постійно контролюється лабораторією.

Недолік теплоносіїв на основі етиленгліколю — їх помірна токсичність, що варто враховувати при виборі робочої рідини. Даний факт може мати значення, наприклад, при підборі теплоносія для харчового підприємства. В такому випадку Вам, ймовірно, знадобиться продукт на основі пропіленгліколю.

Якщо Ви визначилися, що теплоносій на основі етиленгліколю Вам підходить, то ціна теплоносія Вас однозначно порадує — вона буде істотно дешевше ціни теплоносія на основі пропіленгліколю.

Ціна теплоносія

Отримайте індивідуальну консультацію щодо ціни, зателефонувавши нам прямо зараз. Ми готові надати оптимальні вартісні умови для вашого проекту.

Як формується ціна

Ціна теплоносія і ціна розчинів етиленгліклю враховує високу якість продуктів, залишаючись оптимальною та доступною для наших покупців.

Зрозуміло, що вартість наших теплоносіїв Тепро-Е є вищою за ціну розчинів етиленгліколю, що обумовлено їх складною рецептурою та вдосконаленими характеристиками.

Ціна теплоносіїв на основі етиленгліколю нижча за ціну теплоносіїв на основі пропіленгліколю.

І на останок, чим більше Ви купуєте, тим більшу знижку отримуєте, і тим нижчою для Вас виходить ціна теплоносія.

Звертайтеся за номером телефону, щоб дізнатися про доступні пропозиції та вигідні умови придбання наших теплоносіїв.
Наші експерти готові вам допомогти!

Доставка теплоносія

Існує певна специфіка транспортування і зберігання рідин. Маємо великий досвід та напрацьовані методики вирішення таких завдань.

Доступні такі способи отримати нашу продукцію:

Як замовити

Купити теплоносій Ви зможете, звернувшись до нас будь-яким зручним для Вас способом:

За телефонами:
  • (050) 410-75-50
  • (067) 105-79-75
  • (044) 492-03-42 / 43

по електронній пошті:
sales@stron.com.ua, stronltd@gmail.com