Теплоносії на основі етиленгліколю — група рідин з температурою замерзання нижче 0°С. Цю властивість забезпечує етиленгліколь, що входить до складу таких продуктів.
Етіленгліколеві теплоносії мають гарні теплофізичні характеристики: помірну в’язкість, прийнятні теплоємність і теплопровідність.

Компанія «СТРОН» виробляє теплоносії ТЕПРО-Е та розчини на основі етиленгліколю. Ви можете купити теплоносій виробництва ТОВ «Строн», вибравши будь-яку відповідну марку з асортименту незамерзаючих рідин на базі етиленгліколю.

Застосування теплоносія на основі етиленгліколю

Теплоносії ТЕПРО-Е та розчини етиленгліколю застосовуються в таких сферах:

  1. Системи вентиляції, кондиціонування.
  2. Опалювальні системи.
  3. Промислове охолодження виробничих процесів.
  4. Льодові арени і катки.
  5. Автомобільний транспорт.

Переваги і ціни етіленгліколевих теплоносіїв

До переваг теплоносіїв на основі етиленгліколю можна віднести їх ефективність при експлуатації за рахунок гарних теплофізичних параметрів.

ТОВ «Строн» виробляє теплоносії (холодоносії) відповідно до власних технічних умов. Задані нормативи забезпечують високу якість нашої продукції, яка постійно контролюється лабораторією.

Недолік теплоносіїв на основі етиленгліколю — їх помірна токсичність, що варто враховувати при виборі робочої рідини. Даний факт може мати значення, наприклад, при підборі теплоносія для харчового підприємства. В такому випадку Вам, ймовірно, знадобиться продукт на основі пропіленгліколю.

Якщо Ви визначилися, що теплоносій на основі етиленгліколю Вам підходить, то ціна теплоносія Вас однозначно порадує — вона буде істотно дешевше ціни теплоносія на основі пропіленгліколю.

Як замовити

Купити теплоносій Ви зможете, звернувшись до нас будь-яким зручним для Вас способом:

За телефонами:
  • (050) 410-75-50
  • (067) 105-79-75
  • (044) 492-03-42 / 43

по електронній пошті:
sales@stron.com.ua, stronltd@gmail.com