липень, 2021

Купуючи гліколевий теплоносій, споживач хоче мати впевненість, що продукт збереже свої характеристики протягом тривалого часу. Якого саме? Скільки зможе пропрацювати теплоносій? Коли його прийдеться міняти?

У різний час, стосовно до різних продуктів існувало досить багато різних термінів: термін придатності, термін служби, термін експлуатації, гарантійний термін ...

Стосовно до теплоносія вітчизняний виробник зобов'язаний встановлювати «гарантійний термін зберігання». Це означає, що гарантується збереження якості теплоносія при його зберіганні за умови дотримання певних правил такого зберігання.

Гарантований термін експлуатації виробник встановлювати не зобов'язаний. І ось чому.

На якість теплоносія, що знаходиться в контурі, впливає величезна кількість зовнішніх факторів. Ось тільки деякі з них і можливі наслідки:

факторможливі наслідки
не промитий контур перед заливкоюзабруднення теплоносія
не до кінця злита промивна водарозбавлення теплоносія,
підвищення температури кристалізації
розгерметизація контурузабруднення теплоносія
перегрів теплоносіятермічне розкладення теплоносія

Чи зможе теплоносій зберегти свої параметри, якщо з ним будуть відбуватися подібні ситуації?

Безумовно, якісний теплоносій має в своєму складі речовини (функціональні добавки), які призначені для боротьби з «поганими» ситуаціями. Однак в результаті такої боротьби склад теплоносія буде погіршуватися. Які відбудуться ситуації і скільки мине часу до того, як параметри теплоносія вийдуть за межі норми, не в змозі спрогнозувати жоден експерт.

І якщо на якійсь етикетці виявиться фраза: «Гарантійний термін експлуатації – 5 років», замислитесь, виробник і справді готовий гарантувати незмінний склад і властивості теплоносія, коли недобросовісний монтажник розбавить його водою з-під крана?

Таким чином, тривалість експлуатації теплоносія залежить від умов цієї самої експлуатації.

Хороша новина: якщо правильно підходити до експлуатації (відсутність забруднень, стабільність режимів, герметичність контуру, професіоналізм персоналу), теплоносій може працювати десятиліттями. У нас є продукт, виготовлений в 2008 році і тоді ж залитий в систему. Ми перевіряємо його якість кожні пів-року. Параметри практично незмінні..( Тепро-П )

Теплоносій стає непридатним для подальшої експлуатації не після закінчення якогось певного терміну, а якщо його параметри не відповідають заданим нормативам. Але навіть і це ще не вирок. У багатьох випадках його склад можна відкоригувати ( Коригування. Відновлення властивостей ) і продовжувати успішно працювати.

Як замовити

Купити теплоносій Ви зможете, звернувшись до нас будь-яким зручним для Вас способом:

За телефонами:
  • (050) 410-75-50
  • (067) 105-79-75
  • (044) 492-03-42 / 43

по електронній пошті:
sales@stron.com.ua, stronltd@gmail.com