Доставка та закачка

За бажанням замовника ми можемо здійснити доставку придбаного теплоносія на об’єкт. За необхідності схема доставки може формуватися наступним чином:

  1. Доставка невеликими партіями в транспортних ємностях відповідно до темпа заливки теплоносія в систему. Така схема краща, коли замовник не хоче захаращувати будівельний майданчик або об’єкт знаходиться в жвавому центрі, куди немає доступу великогабаритному транспорту.
  2. Доставка усього обсягу теплоносія бортовими автомобілями в транспортних ємностях, вивантаження на об’єкті, вивіз порожніх ємностей після заливки системи.
  3. Доставка теплоносія на об’єкт автоцистерною. Злив «з коліс» безпосередньо в систему.

Для здійснення доставки продукції за різними схемами наше підприємство має власний автотранспорт, а також перевірені часом контакти з надійними логістами, які оперативно підбирають будь-який необхідний транспорт для перевезень по всій території України.
Великий парк транспортних ємностей дозволяє справлятися з доставкою будь-яких обсягів рідин.

Ми вміємо також вирішувати завдання з розвантаження транспорту в умовах, коли на об’єкті відсутня вантажно-розвантажувальна техніка (автонавантажувачі, крани і т. п.).

ЗАКАЧКА

Закачка (заливка) теплоносія в змонтовану систему може представляти певні складнощі. Відповідно до конструкторського рішення система може складатися з кількох локальних контурів, а підключення для закачки до кожного контуру здійснюєтся в різних точках. Ми стикалися з випадками, коли точка заливки знаходиться на значній висоті; доступ до точки заливки істотно обмежений; точка закачування знаходиться внизу, а на об’єкті відсутні насоси, здатні «продавити» теплоносій на необхідну висоту.

Наш колектив має досвід вирішення подібних завдань. Ми маємо парк необхідного обладнання та виробили тактику дій для кожного випадку.

Закачка теплоносія