Хімічна промивка

При експлуатації опалювального або охолоджувального контуру відбуваються різні процеси, що призводять до його забруднення. На внутрішніх поверхнях обладнання і трубопроводів накопичуються відкладення (див. Фото), які погіршують теплообмін і заважають протоку теплоносія. Позбутися від таких відкладень в багатьох випадках може допомогти хімічне промивання контура.

Хімічна промивка Теплоносії - хімічна промивка системи

Ми сконструювали спеціальну установку, яка дозволяє промивати великі системи промислових підприємств.

Щоб не працювати «з закритими очима», навмання, процес підготовки ми починаємо з аналізу зразків відкладень. Додаткову інформацію може дати також аналіз теплоносія, циркулюючого в контурі. На підставі отриманих результатів підбираються найбільш ефективні промивні реактиви і складається технологічна карта.

Вартість робіт залежить від ступеня складності завдання і формується для кожного клієнта індивідуально.

Найбільш розумно діють клієнти, які розміщують комплексне замовлення — хімічна промивка системи плюс придбання або коригування теплоносія з подальшою заливкою в очищений контур.

Якщо мова йде про нескладну опалювальну систему малого об’єму, господар може промити систему самостійно.

У загальному вигляді універсальна схема промивання (без урахування характеру забруднень) виглядає наступним чином:

- промивка кислотними реактивами;

- відмивання водою;

- промивка лужними реактивами;

- відмивання водою.

Існує безліч реактивів для хімічної промивки теплообмінного обладнання. Наша компанія реалізує реагенти IN-ECO (Литва), ознайомитися з якими можна в розділі Реагенти.