Силіконові мастила

Товариство з обмеженою відповідальністю «Строн» реалізує рідини поліметилсилоксанові RHODORSIL®, WACKER®, XIAMETER® PMX-200 (аналоги рідин ПМС за ГОСТ 13032-77) різних в’язкостей: 5, 20, 50, 100, 200, 350, 400, 500, 1000.

Фасування по 1кг, 5кг, 10кг, 20кг, 50кг, 200кг.

ХАРАКТЕРИСТИКИ МАСТИЛ

 • Прозорі силіконові рідини з в’язкістю від 5 до 1000сСт (мм2/с);
 • Незначна зміна фізичних властивостей в широкому діапазоні температур, відносно полога характеристика «в’язкість / температура» і працездатність від −40°С до 200°С;
 • Відмінна гідрофобність;
 • Хороші діелектричні властивості в широкому діапазоні температур і частот;
 • Низький поверхневий натяг — швидко зволожує чисті поверхні, надаючи гідрофобність і посилюючи розчіплювання;
 • При в’язкості вище 10 мм2/с демонструють також термостабільність, стійкість до окислення, дуже низький тиск парів і високу температуру спалаху;
 • Низький рівень токсичності, переважно без запаху, розчиняються в широкому діапазоні розчинників.

ЗАСТОСУВАННЯ МАСТИЛ

 1. АНТИАДГЕЗІЙНИЙ МАТЕРІАЛ: при використанні окремо або як компонент складу рідина поліметилсилоксанова забезпечує некарбонізоване відділення форми від гумового, пластмасового і металевого лиття.
 2. ПРОТИСПІНЮВАЧ: виключно малі кількості рідини ефективно пригнічують піну в багатьох процесах, особливо в неводних системах.
 3. МЕХАНІЧНА РІДИНА: відмінні характеристики «в’язкість / температура», термічна і хімічна стабільність, опір зрушенню і розриву, стисливість і сумісність з гумою роблять рідину поліметилсилоксанову прийнятною для механічних / гідравлічних застосувань. Типові випадки застосування — гідравлічні стабілізатори, демпфуючи середовища.
 4. ПОВЕРХНЕВО-АКТИВНИЙ МАТЕРІАЛ: при введенні в вінілові пластизолі рідина поліметилсилоксанова покращує плинність, деаерує і змащує поверхню готової деталі.
 5. ЗМАЩУВАЛЬНА РЕЧОВИНА: рідина забезпечує відмінну змазку пластмасових і еластомерних поверхонь. Здатність змащувати метали залежить від використовуваного поєднання. Необхідно уважно підбирати підходящі метали для насосів та інших виробів з рухомими частинами.
 6. КОСМЕТИКА І ЗАСОБИ ДЛЯ ШКІРИ: рідини Поліметилсилоксанові є важливим інгредієнтом в косметичних кремах для рук, засобах захисту шкіри, лосьйонах для засмаги та засобах догляду за волоссям, оскільки вони утворюють немаслянистий захисний шар, відштовхуючий воду і наявні у воді подразнюючі речовини, і водночас дають шкірі можливість дихати.
 7. ПОЛІРУВАЛЬНІ І СПЕЦІАЛЬНІ ХІМІЧНІ ЗАСОБИ: рідина Поліметилсилоксанова використовується в більшості полірувальних засобів для автомобіля і меблів завдяки простоті використання, високому глянцю при мінімальному поліруванні і міцному водовідштовхувальному шару. Вона також використовується в багатьох інших спеціальних складах, включаючи аерозольні крохмалі і кондиціонуючи засоби для тканин.
 8. ЕЛЕКТРИЧНЕ/ЕЛЕКТРОННЕ ОБЛАДНАННЯ: володіючи високими діелектричними властивостями, рідина Поліметилсилоксанова може бути використана для ізоляції і демпфірування.
 9. ДОБАВКА ДО ПЛАСТИКІВ: невеликі кількості рідини Поліметилсилоксанової можуть бути внесені в пластик для додання поверхні слизьких і антиблокувальних властивостей і для поліпшення оброблюваності пластика.