Супровід теплоносіїв

Аналіз і моніторинг

Спеціалізуючись на виробництві теплоносіїв (холодоносіїв), ми часто стикаємося з завданнями перевірки придатності теплоносія до подальшої експлуатації або просто визначення параметрів рідини, яка залита в систему.

Наше підприємство надає послуги з аналізу теплоносіїв, що перебувають в експлуатації.

Детальніше...

Коригування теплоносіїв

Існує безліч причин, за якими може змінюватися склад теплоносія, що експлуатується. Незалежно від причин, такі зміни можна розбити на три основні групи.

Детальніше...

Добавка інгібіторів

Корозія металів, з яких сконструйована система, рано чи пізно виявляється в усіх контурах, де експлуатуються незамерзаючі рідини. Ці явища можна звести до мінімуму шляхом використання інгібіторів корозії (антикорозійних присадок). Інгібітори корозії входять до складу якісних теплоносіїв. Наприклад, в наших теплоносіях ТЕПРО застосовується пакет присадок, які захищають чорні і кольорові метали від корозії.

Детальніше...

Знезараження

Теплоносії (холодоносії) на основі пропіленгліколю і гліцерину екологічно безпечні завдяки тому, що їх основа — пропіленгліколь і гліцерин — є харчовими добавками. Однак є й зворотний бік медалі: пропіленгліколь і гліцерин — гарне живильне середовище для різних бактерій. Таким чином, за певних умов може статися біологічне (бактеріологічне) зараження теплоносія / розчину. Це може виражатися, наприклад, в наростанні білястих плівок на поверхні рідини або по стінках обладнання, що погіршує теплообмін, збільшує енерговитрати, засмічує систему і заважає протоку рідини.

Детальніше...

Доставка та закачка

За бажанням замовника ми можемо здійснити доставку придбаного теплоносія на об’єкт. За необхідності схема доставки може формуватися наступним чином.

Детальніше...